Екологічно безпечний, теплий, довговічний, надійний будинок
   Перевага технології полягає не тільки в надійності, зовнішній привабливості, простоті оздоблювальних робіт і високій швидкості зведення будівель. Головна перевага - екологічність і рентабельність подальшої експлуатації подібного житла.

   Унікальною особливістю таких будинків є висока теплоізоляція і відсутність вологопроникності.
Пінополістирол, працюючи як сито, пропускає повітря, але не пропускає вологу, виключаючи появу конденсату всередині конструкції.

   Дерев'яна основа будинку підтримує сухе і чисте повітря в приміщеннях. Влітку в такому будинку прохолодно і легко дихається. Навіть у найсуворіші морози тепло зберігається довгий час. Стіни не вбирають вологу і в будинку ніколи не буває вогкості, що виключає появу грибка, цвілі.

   Експлуатаційні витрати і особливо витрати на опалення будинків, побудованих за цією технологією, в десятки разів нижче порівняно з цегляними і бетонними будівлями.

   Житлові масиви не вимагають прокладки дорогих теплових мереж, бо застосовуються автономні системи опалення, що використовують газ, електрику, тверді види палива. Повністю ліквідуються втрати тепла при його транспортуванні.

   Системи каналізації та водопостачання при будівництві котеджів теж можуть носити автономний характер.

   Будинки витримують перепади температур від -50 до +50 градусів, максимальні снігові навантаження, урагани й землетруси. У них можна жити комфортно навіть в найекстремальніших природних умовах.

   Розрахунковий термін служби будинків,

побудованих за цією технологією, перевищує 100 років. 

Швидкість будівництва

У населення нашої країни слова “будівництво власного будинку” асоціюються з дуже тривалим,
трудомістким і, скажемо, не зовсім чистим процесом.
Тоді навіщо втрачати зайвий рік до моменту довгоочікуваного новосілля і “заморожувати” величезні капіталовкладення? З
технологією КТП не треба чекати усадки фундаменту. Стіни швидко збираються з готових панелей. Немає “мокрих” процесів при
обробних роботах. Термін зведення фундаменту і коробки скорочується до 1-го місяця, що прискорює будівництво, як мінімум, в 10 разів, у порівнянні з традиційними методами будівництва.
Тому ця технологія цікава при розгляді інвестиційних проектів на ринку котеджного житлового будівництва. Оборотність інвестиційного капіталу вища тут приблизно у 2,5 рази.

Переваги будівництва КТП

   В основі північно-американської технології будівництва лежить використання конструкційної теплоізоляційної панелі (КТП або SIP) для основних елементів будинку: стін, перекриттів і покрівельних конструкцій.

Ваш будинок буде
міцним і довговічним!

   Панельне домобудування сьогодні вважається одним з найкращих за сукупністю сучасних вимог, що пред'являються до житлових будинків у всьому світі. Панельні термобудинки не поступаються будинкам дерев'яним і кам'яним, а в дечому їх і перевершують.

   Такі котеджі викликають підвищений попит завдяки високій архітектурній якості, незначній собівартості, великій довговічності та економічності в експлуатації.

   Саме у таких котеджах і будинках живе більша частина населення США, Канади, Норвегії, Фінляндії, Німеччини. 

   Будинки з SIP-панелей визнано кращою будівельною конструкцією з точки зору економії енергії, матеріалів, технічних засобів, робочої сили, часу будівництва і в кінцевому рахунку фінансових витрат. Панельні конструкції високої заводської готовності значно спрощують і прискорюють процес зведення будинків, а навички монтажу робітники можуть освоїти за лічені дні. 

Легкість монтажу

Відсутня необхідність використання важкої будівельної техніки: весь комплект будинку 150-200 м2 загальної площі можна перевезти в 2 єврофурах, при цьому безпосередньо на монтажі самого будинку практично не задіюються вантажопідйомні механізми, що дозволяє будувати будинки у важкодоступних місцях.

Сертифікація: SIP-панелі сертифіковані органами з сертифікації продукції в будівництві, також на них отримані гігієнічний сертифікат і сертифікат пожежної безпеки. 

   Фундамент  

Досі в Україні пріоритет у виборі матеріалів для котеджного будівництва віддавався цеглі, природньому каменю - матеріалам, які виправдані можливостями і традиціями національної архітектури. Проте на сьогодні застосування тільки цих матеріалів для спорудження будинків стало вкрай нерентабельним. За рахунок легкості конструкцій з SIP панелей значно зменшується навантаження на фундамент, є можливість знизити витрати - доцільніше використовувати малозаглиблений стрічковий фундамент або стовпчастий, який дозволяє значно скоротити матеріали і трудовитрати.
   Витрати на опалення

У 5 - 6 разів менше, ніж на опалення стандартного цегляного будинку (коефіцієнт опору теплопередачі пінополістиролу становить 0,041 Вт / мК, що в 20 разів менше такого показника цегляної стіни). Будівля повністю себе окуповує протягом 10 років тільки за рахунок економії коштів на обігрів. При цьому власникові будівлі немає необхідності купувати потужну і, відповідно, дорогу опалювальну установку.

   Екологічна чистота

   У розвинених країнах світу з пінополістиролу будують лікарні, будинки для людей похилого віку, але ж до цих будівель пред'являються вимоги вищі від звичайних. Навіть люди з алергією і астмою спеціально будують собі будинки саме з цього матеріалу.

   Довговічність

  Завдяки унікальним властивостям ОСП-3 (застосовується синтетичний віск, додаються солі борної кислоти) збільшуються захисні властивості плити. Панелі не вбирають вологу, не гниють, мають високу стійкість до перепадів температури від - 50 до + 50 С.

   Міцність

   Будинки з SIP панелей витримують перепади температур від -50 до +50 С, максимальні снігові навантаження, ураганні вітри та землетруси до 8 балів. По довговічності і міцності перевершують будови з бруса і колоди. Конструктивно вони приблизно в 4 рази міцніше (на стиск і злам) дерев'яно-каркасних будинків. За рахунок монолітного склеювання 1 панель шириною 1,25 м, витримує вертикальне навантаження 10 т і поперечне навантаження 2 т на 1 кв.м.

   Відсутність «містків холоду»

   Завдяки оригінальному кріпленню панелей між собою, а також завдяки використанню проміжних балок з SIP панелей така будівля є монолітною. Властивість SIP панелей - вологостійкість, стійкість до гниття, цвілі, атмосферних явищ.

  Економічність

Вартість такого будинку набагато менша ніж при будівництві з цегли.
Мала вага будинків дозволяє використовувати недорогі малозаглиблені, більш дешеві фундаменти. Завдяки легкості панелей (вага 1 м.кв. панелі в середньому складає 20 кг), будинки зводяться без застосування важких вантажопідйомних механізмів.
Витрати на їх опалювання в 5-6 разів меньші ніж в стандартному цегляному будинку.

 
Багатошарові панелі відповідають вимогам ГОСТ 16381-77
«Матеріали будівельні теплоізоляційні»  і класифікуються як:

  • за густотою до групи «НГ» (густота) 150 кг / м;
  • за жорсткістю до виду «Т» (тверді);
  • а теплопровідністю - до класу «А»
  • для жилих приміщень граничний рівень шуму 50 дБ;
  • для кімнат гуртожитків, готелів 1-ої категорії 48 дБ;
  • перекриття між кімнатами в 2-поверховому будинку 41 дБ.

Make a free website with Yola